Kooli plaan

mai 1, 2022 Villi Nõmmik

Lugupeetud lapsevanemad,

Õppeaasta inglise keele õppekeskuses „Villi Nõmmiku Erahuvikool” individuaalses süvaõppes, süsteemis „Homse päeva koolid“, läheneb lõpule ja meie sooviks on planeerida tööd juba järgmiseks 2022/23 õppeaastaks. Seoses sellega soovime teavitada Teid meie muudatustest uuel õppeaastal.

Alates 1. septembrist 2022 muutub meie inglise keele repetiitoriteenuste kuutasu. Õppemaksu suurus algaval õppeaastal on 60 eurot. (Üks kuu, 2 korda nädalas)

Samuti oleme sunnitud tõstma õppevahendite maksumust kallinemise tõttu. Nüüd ühe aasta materjalide maksumuseks kujuneb 170 eurot. (Makseid võib teha ka osade kaupa: Juuni 60 Euro, Juuli 60 Euro, August 50 Euro)

Kui soovite peatada või lõpetada õppeleping Villi Nõmmiku Erahuvikooliga siis palume kindlasti teavitada meid infokirjaga, kirjutades meile e-posti aadressile: villi.nommik@gmail.com või telefoni teel, saates numbrile (+372)53440988 SMS-i
kuu aega ette.

Lisainformatsioon on meie erahuvikooli õppelepingus: https://erahuvikool.ee/oppeleping/

Igasugused küsimused ja info (+372)53440988, villi.nommik@gmail.com

Lugupidamisega,

Уважаемые родители,

Учебный год в образовательном центре английского языка «Villi Nõmmiku Erahuvikool», индивидуального погружения, по системе «Школы Завтрашнего Дня» близится к концу и мы желаем планировать работу на будущий 2022/23 год. В связи с этим хотим сообщить вам о наших изменениях в новом учебном году.

Измениться ежемесячная плата за наши репетиторские услуги с 1 сентября 2022 года. Размер оплаты за обучение будет 60 Евро в месяц. (2 раза в неделю в течении месяца)

Также мы вынуждены увеличить стоимость учебных пособий (пейсов) в связи с подорожанием уже в нашем новом заказе. Стоимость материалов на один год будет стоит 170 евро. (Если есть сложности с оплатой сразу всей суммы, то возможно оплату произвести и частями: Июнь 60 Евро, Июль 60 Евро, Август 50 Евро)

Если желаете приостановить или расторгнуть ДОГОВОР об оказании платных образовательных услуг с Villi Nõmmiku Erahuvikool OÜ то просим Вас обязательно предупредить нас информационным письмом написав нам на Э-почта: villi.nommik@gmail.com или телефонным сообщением послав SMS на номер (+372)53440988 за месяц вперёд.

Дополнительная информация в нашем школьном ДОГОВОРЕ: https://erahuvikool.ee/ru/dogovor/

Любые вопросы и информация по тел. (+372)53440988, villi.nommik@gmail.com