Kooli plaan

mai 6, 2023 Villi Nõmmik

Lugupeetud lapsevanemad,

Õppeaasta inglise keele õppekeskuses „Villi Nõmmiku Erahuvikool” individuaalses süvaõppes, süsteemis „Homse päeva koolid“, läheneb lõpule ja meie sooviks on planeerida tööd juba järgmiseks 2023/24 õppeaastaks. Seoses sellega soovime teavitada Teid meie muudatustest uuel õppeaastal.

Alates 1. septembrist 2023 muutub meie inglise keele repetiitoriteenuste kuutasu. Õppemaksule 60 eurot (Üks kuu, 2 korda nädalas) algaval õppeaastal lisandub käibemaks 20%. Uus kuutasu hind käibemaksuga alates 01.09.2023 on 72 eurot.

Tuletame meelde, et eraisikutele, õppijatele tagastab Maksu- ja Tolliamet tulumaks 20% koolituskuludest.

Oleme sunnitud tõstma õppevahendite maksumust kallinemise tõttu. Nüüd ühe aasta materjalide maksumuseks kujuneb 200 eurot. Uus hind koos käibemaksuga 9% alates 01.06.2023 on 218,00 euro. Makseid kooli materjalide ja õppevahendite  eest võib teha kogusummaga, või ka osade kaupa: Juuni 74.00 Euro, Juuli 72.00 Euro, August 72.00 Euro.

Kui soovite lõpetada või peatada õppeleping Villi Nõmmiku Erahuvikooliga siis palume kindlasti teavitada meid infokirjaga, kirjutades meile e-posti aadressile: villi.nommik@gmail.com või telefoni teel, saates numbrile (+372)53440988 SMS-i kuu aega ette.

Lisainformatsioon kõikide ette nähtud tingimuste kohta on meie erahuvikooli õppelepingus: https://erahuvikool.ee/oppeleping/

Igasugused küsimused ja info (+372)53440988, villi.nommik@gmail.com

Lugupidamisega,

Уважаемые родители,

Учебный год в образовательном центре английского языка «Villi Nõmmiku Erahuvikool», индивидуального погружения, по системе «Школы Завтрашнего Дня» близится к концу и мы желаем планировать работу на будущий 2023/24 год. В связи с этим хотим сообщить вам о наших изменениях в новом учебном году.

C 1 сентября 2023 года к ежемесячной плате за наши репетиторские услуги 60 Евро добавиться налог с оборота 20%. Размер оплаты за обучение с 01.09.2023 будет 72 Евро в месяц. (2 раза в неделю в течении месяца)

Напоминаем также, что в соответствии с Законом о подоходном налоге 20%, вы можете вычесть из своего дохода расходы на обучение детей.

Также мы вынуждены увеличить стоимость учебных и школьных пособий в связи с подорожанием. Стоимость их на один год будет стоит 200 евро. К цене добавиться налог с оборота 9%. Стоимость учебных материалов и школьных пособий на один год с 01.06.2023 будет стоит 218,00 Евро. Оплатить можно сразу как всю сумму, также возможно оплату произвести и частями: Июнь 74 Евро, Июль 72 Евро, Август 72 Евро.

Если желаете расторгнуть или приостановить ДОГОВОР об оказании платных образовательных услуг с Villi Nõmmiku Erahuvikoolто просим Вас обязательно предупредить нас информационным письмом написав нам на Э-почта: villi.nommik@gmail.com или телефонным сообщением послав SMS на номер (+372)53440988 за месяц вперёд.

Дополнительная информация о всех прописанных условиях нашего платного образования находится в нашем школьном ДОГОВОРЕ: https://erahuvikool.ee/ru/dogovor/

Любые вопросы и информация по тел. (+372)53440988, villi.nommik@gmail.com

Meie kooli viimane õppepäev on 31. mai.

Последний день занятий в нашей школе  31 май.

Last Day of School – 12:30 pm Dismissal – Birch Lane PTA